Seann William Scott

Sean William Scott

8,0
10 597 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seann William Scott

Albo połowa z Was jest tak tępa, albo tylko udaje. Z resztą mało mnie to obchodzi. Wylewacie tutaj swoje żale jak to on mógł zagrać rolę takiego idioty, który je gówno. Ludzie to jest tylko film i chyba o tym zapominacie. Gra to co ma zagrać, bo dostaje za to kasę. Wy pewnie byście zdjeli prawdziwą kupę, żeby zarobić tyle co on. Śmieszy mnie to, bo oceniacie człowieka po jego roli w danym filmie. Nie wiem czy mam się płakać, czy też śmiać. Po prostu jest mi tej większej części szkoda. Koleś gra fenomenalnie półgłupka i widzę, że chyba nie wszystkim to pasuje...ale niestety są ludzie i taborety. Wy nie musicie jego lubić, wystarczy że on lubi to co robi. Naprawdę trochę więcej dystansu i na przyszłość nie oglądajcie filmów typu AP skoro doprowadza Was do takiej frustracji i jest dla Was niesmaczny, bo sami robicie w tym momencie z siebie debili. Nie lubicie, nie oglądajcie i tyle. Później wchodzi się na filmweb i od razu jest natłok idiotycznych postów. Brak słów...

lolka0708

Ooooh, dziekuje Ci za ta wypowiedz. Zgadzam sie z Toba w zupełności. Nawet
juz nic nie dodam od siebie

lolka0708

Dokładnie, z ust mi to wyjąłeś i to się tyczy nie tylko Seanna.

lolka0708

popieram! takich debili, którzy bezmyślnie oceniają aktorów nie brakuje i jest ich od zajebania, ale cóż... "są ludziei taborety", true... pewnie większość z nich nie potrafiłaby zagrać tak jak on w jakimś filmie, ba! nawet do głupiego serialu by się nie dostała, ale mieszać z błotem to potrafią

lolka0708

zgadzam sie w 100 procach , niektorzy ludzie nawet nie wiedza sami czego chca od aktorow , wedlug nich komediant ma byc nie smieszny, . wszedzie widza same minusy ich gry , po co wiec ogladac komedie ?

djposypkreche

DOKŁADNIE! 100 % racji. nic dodać, nic ująć.

lolka0708

ja go jak najbardziej jako aktora doceniam, absolutnie pomimo tego, że nie przepadam za American Pie (co nie oznacza tez od razu że "chce mi się rzygać" jak piszą niektórzy w innych tematach). pośmiać się można zwłaszcza że aktorzy, głównie Scott, odgrywają rolę przygłupów bardzo wiarygodnie;)
Tak z innej beczki, z tego co pamiętam to ten aktor grał w filmie "Stary, gdzie moja bryka", a z kolei z tego co mi się wydaje to nie widziałam tego filmu w jego filmografii... mam rację?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones