Seann William Scott

Sean William Scott

8,0
10 589 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seann William Scott

Nie przypominam sobie bym kiedykolwiek obejrzał jakiś film, w którym on był poważny cały czas. Ciągle gra tak samo i pajacuje przed kamerą, mógłby trochę przystopować i zagrać w miarę normalnego człowieka. Mnie jakoś nie bawi to co on robi... W nudnym American Pie niezbyt mi się podobał jak zresztą reszta aktorów - niewyżytych seksualnie zboków.

krytyk_filmowy

... Żal...
A są aktorzy którzy ciągle grają na przykład w filmach akcji, to twoim zdaniem też są do kitu ?? Nie wydaje mi się. Jeśli Seann czuje się dobrze w komediach to nikt go nie zmusi, aby zagrał w czymś innym .;/

krytyk_filmowy

"mógłby trochę przystopować i zagrać w miarę normalnego człowieka."
Tu nie chodzi o to, czy on wystopuje. Dają mu role on ma grać, Jak trafnie napisała poprzedniczka, jeśli koleś czuje się w komediach to gra w komediach i nikt nie potrzebuje w nich "w miarę normalnego człowieka".

"W nudnym American Pie niezbyt mi się podobał jak zresztą reszta aktorów - niewyżytych seksualnie zboków." Nikt Ci nie każe oglądać filmów o "niewyżytych zbokach." ;] Poza tym powinieneś użyć słowa bohaterowie a nie aktorzy, powinno się oceniać JAK ludzie grają swoją rolę a nie KOGO grają w filmie.

krytyk_filmowy

I oto chodzi. XD

Seria AP. jest świetna.!

A jeśli nie lubisz zboczonych filmów to nie oglądaj. :/

krytyk_filmowy

W Southland Tales grał "normalnego" człowieka.

fake_acc_

I w "The Promotion"

krytyk_filmowy

porażka to cie robiłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kLT

Hehe , no coż ,obraźliwe ale szczere przynajmniej . ; DDDD

krytyk_filmowy

chcialbym złożyć kondolencje twoim rodzicom ,ze urodzili durnia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones