Seann William Scott

Sean William Scott

8,0
10 601 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seann William Scott

Mam do was wielka prośbe: zna ktoś może jego adres?? Bo chce do niego napisac list ale nigdzie nie moglam znalezc jego adresu :P

punkie_xd

Facken Shit nikt nie zna jego adresu??????????????????????????????????????????????????????????

punkie_xd

"Facken Shit" i czterdzieści znaków zapytania? Powodzenia w pisaniu listu.

Egzot

No waw, to juz nie trzebabylo sie wogole wypowiadac na ten temat!!!! Jak nawet nie wiesz jaki jest jego adres, kto wie??

punkie_xd

Tylko jak będziesz już pisać, to nie pisz, że jesteś z Polski. Nie ośmieszaj naszego kraju...

daf

Hmmm...Ciekawe jak moge napisac do niego list nie znajac adresu jego agencji??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Egzot

Wiesz co?? Jesteś jakimś debilem jeśli oceniasz ludzi po tym ze napisali
funk and shit z błędem

punkie_xd

Debilem to może być ktoś, kto chce/usiłuje "pisać" list do aktora naiwnie myśląc, że Ci odpisze ^^.
Jak ten list zaczniesz? "Cześć, widziałam Cię w takim filmie w którym konsumowałeś ekstrementy!..."

Pokolenie hell-o-kitty umrzyj. =_=

Egzot

Ja kiedyś korespondowałem mejlowo z Tomem Clancy. Chyba trochę bardziej znana postać niż Seann William Scott, co? I jednak odpisał!
Cholera, jak to możliwe?

...

użytkownik usunięty
punkie_xd

a co ma funk do shitu to ja juz wogole nie wiem
czys Ty sie dziewczyno z choinki urwala?
do szkoly angielskiego sie uczyc!

punkie_xd

http://www.movieeye.com/celebrity_addresses/details/21528/Seann_William_Scott.ht ml

P.S. A wy zamiast prosto odpowiedzieć (lub nie) na pytanie to zajmujecie się psychoanalizą autorki...

użytkownik usunięty
punkie_xd

Eh, ja też nie lubię pokolenia emo itp, ale kazdy z nas był młody i naprawdę robił głupie rzeczy :P. Dziewczyna jest jeszcze młoda, wyrobi się.. Jak nie znacie adresu to nie piszcie po prostu. Jej sprawa czy napisze facking shit czy shitting fuck :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
punkie_xd

Adres już masz ,a tak odbiegając od tematu jak widzę tak konstruktywnie sformułowane wypowiedzi jak twoje to mnie szlag trafia :/ pierdolo** emo ...
Nie każdy musi wykazywać się erudycją Kałużyńskiego lub być znawcą języka takim jak prof. Miodek, ale pisząc do kogoś list (a szczególnie w języku obcym):
1. Naucz się pisać najpierw po polsku.
2. Nauczy się angielskiego bo w dzisiejszych czasach to standard.
3. Więcej ogłady.

Nie, nie mam 70 lat, ale jak widzę takie twory MTV jak Ty to mam ochotę głosować na "Tak" za aborcją.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
punkie_xd

Phi!

acegirl

Punk ... o, a czego słuchasz Punku. Jakich zespołów ? Sum 41 ? Green Day ? Albo inny pop rock ... nie masz pojęcia pewnie o punku. Zresztą widząc Twoje wypowiedzi to zaczynam mieć wątpliwości czy masz w ogóle o czymś pojęcie.
Naucz się znosić lepiej krytykę bo będziesz mieć ciężko w życiu.

Arahan

Nie wiesz co zrobisz powiadasz ? Proponuję żyletki, albo jakieś drzewo. W końcu emo, aa przepraszam PUNK <lol>

Arahan

Witam, przepraszam za odgrzebywanie tematu, acz sam słucham punk i dyskusja mnie poruszyła. Reprezentuję styl skater hippi punk, co oznacza mniej więcej tyle, że jeżdżę na desce, nie przejmuję się ubiorem i słucham punka, acz zazwyczaj odmiany kalifornijskiej.

Tu pragnę przywołać zespół jakim jest sum 41, bo choć nie jest to klasyczny zespół punkowy, to jednak jest to punk rock, właśnie kalifornijski. Acz rzecz jasna nie dorasta do pięt Ramones czy Misfits ; )

A co się tyczy autorki wątku - przykro mi, mam 17 lat i pamiętam doskonale, że w wieku lat 14 poprawną polszczyzną umiałem się posłużyć. ;] Także więcej ogłady i dystansu.

Pozdrawiam.

quinnvey

punkie_xd wracaj do przedszkola, czyli tam gdzie jeszcze uczęszczałaś miesiąc temu... aaa i powiem Twojej mamie, żeby Ci dała szlaban na MTV i Bravo Girl! Masz przesrane! ... a tak poza tym walisz kałem

BarEET

Aaa i niech zgadne... jesteś EMO-burakiem i fanką "Zmierzchu"? Zaprzecz jeśli sie myle haahhaha xD

użytkownik usunięty
BarEET

Jebać emo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

raczej ludzi którzy robią
"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

punkie_xd

ale pojebane dziecko, ogarnij sie dziewczyno

piomaster

bujajcie się cwele, założycielka tematu chciał tylko adres scotta i tyle, a wy zaraz musicie bawić się w najmądrzejszych, a na pewno nimi nie jesteście. NIE CHCESZ/NIE POTRAFISZ odpowiedzieć to nie wylewaj tutaj swoich frustracji,

banda gamoni i hipokrytów.

javs

Sprawdź najpier pojęcie słowa "hipokryzja", a potem wróć i spal się ze wstydu. Najbardziej ubolewam nad tym, że przez takich gówniarzy jak wy, czytanie większości for czy komentarzy ociera się o masochizm. Szlaban dobrze by wam zrobił;)

tarec

ogarnijcie się wszyscy :D



;) pojebało was wszystkich....

siarkastrong

Dziewczyna już dawno napisała list. Może nawet już Aktor lub jego agent Jej odpisali. I pewnie ma z was teraz niezły polew.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones