Seann William Scott

Sean William Scott

8,0
10 502 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seann William Scott

Wg filmweb obejrzałem z nim 14 filmów i w każdym - bez wyjątku kreował taką samą postać.

RandyMarsh_SP

porównaj sobie go w american pie i w facet od wf-u

zjeboklesny

"Facet od WF-u" tego filmu akurat jeszcze nie widziałem ,ale przyznam, że nie spodziewam sie zbyt wielkiej metamorfozy po tym aktorze.

zjeboklesny

O, właśnie miałam napisać, że w "Facecie od WF-u" nie powiela wcześniejszych granych przez siebie postaci. Nie jest tam aż tak przekomicznie fajtłapowaty ;)

joka_2

Bardzo przypomina mi w American Pie Jima Carreya(oczywiście swoim zachowaniem). Obydwu bardzo lubię:).

RandyMarsh_SP

No to musisz zobaczyć go w filmie "Zabijaka": http://www.filmweb.pl/film/Zabijaka-2011-601817
Nawet wizualnie jest inny i myślę, że to jego najlepsza rola.

RandyMarsh_SP

No popatrz, to tak jak ty nieudaczniku zyciowy.

killafornia

Forumowy transwestyta nauczył się korzystać z funkcji szukaj ?

RandyMarsh_SP

Nie. Wszedlem tu w porownaniu do ciebie przypadkowo, na strone aktora. Nie jestesm takim zerem zyciowym, desperatem bez wlasnego zycia osobistego, zeby wyszukiwac twoje wypowiedzi.
Aha i co tam osunąłeś juz konto, pod ktorym sie podszywales pode mnie?
Jak nie to na dniach ci admin usunie, razem z tym twoim zalosnym Randym kontem takze.

killafornia

Jakie niby konto miałem "osunąć" ? Nadal nie nauczyłeś się pisać. Chodzi ci o duplikat konta killafornia, które znając ciebie sam założyłeś ? Żałosna z ciebie parówa.

RandyMarsh_SP

Zaczynam skłaniać się ku myśli, że Klaudia sam sobie założył takie konto, żeby potem udawać nękane biedactwo i móc się poskarżyć adminom.

adlerxx

Znając naszego Klaudie to wszystko jest możliwe :D

RandyMarsh_SP

porównaj american pie i stary gdzie moja bryka

RandyMarsh_SP

To ciekawe że nikt nie wziął po uwagę jego roli w filmie Just Before I Go (2014)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones