Seann William Scott

Sean William Scott

8,0
10 589 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seann William Scott

Dla mnie jest świetny...Zajebiście gra, a najlepiej pokazał swoje umiejętności aktorskie w filmie American Pie...Gdyby nie on film nie byłby tak śmieszny...Koleś potrafi wczuć się w role i dobrze mu to idzie...I sory ale jeżeli ktoś pisze, że jego nie lubi bo gra zawsze idiote to jest pieprznięty, bo to nie on sobie wybiera role tylko reżyser i jeżeli w senariuszu jest to co jest to on tylko to gra i zarbia na tym kase...Zresztą granie niewyżytego seksualnie debila i ogółem świetnie mu wychodzi :) uwielbiam jego ! :P

wiola_0708

ha ale dziwnie, nawet nie patrzyłem, ale wkońcu zauważyłem, że to już 3 raz dzisiaj. acha.. no chodzi mi o to, że na początku wchodze na stronke z filmikiem "stary, gdzie moja bryka", komentuje jakis post osoby z pod nicku Wiola.. teraz na Seann Scott-cie wypowiadam się, że go lubię post wyżej/niżej(tam Pani Wiola też..) teraz ten temacik komentuje -- patrze a tu znowu osóbka Wiola . heh, kurcze 3 raz.

nie wiem, ale jakos tak dzwnie, ale ze mnie detektyw :D (oglądnełas "stary gdzie moja bryka", skomentowałas, potem Seanna też i to dwa razy... ha. nic się przedemna nie ukryje)

pozdrawiam i dozobaczyska na innych filmowych postach
dawidek:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones