DJ Qualls

Donald Joseph Qualls

7,0
2 726 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby DJ Qualls

i jak czlowiek o takim wygladzie i budowie ciala moze zostac modelem.... jeszcze u
PRADY?? ;o

Patryk130193

też mocno się dziwię;) dziwny jest ten świat

użytkownik usunięty
MUSSS

bo model/modelka musi być oryginalna i mieć to coś, być jak kameleon urodziwy nie jest ale jako model mi przypadł do gustu

użytkownik usunięty
Patryk130193

bo chudy jest i mało drogich materiałów na niego idzie

Patryk130193

No i dobrze lepsze to niż jakiś muskularny laluś albo gruby pasztet ; / .

Robaczek_12

no tak, zadbany facet z dobrą sylwetką to już źle, teraz lepiej być facetem który wychodzac z domu moze mieć problem z wiatrem. co to się z tymi kobietami porobiło...

mlody969

Sorry,ale muskularne koksy jakoś mnie nie pociągają,szczególnie jeśli chodzi o ich charakter..zresztą co ci do mojego gustu,narazie.

Patryk130193

Ma wygląd który przyciąga uwagę. Ale przejechany kot też przyciąga uwage.
Ludzie lubią ptarzec na takie pokraki bo sie w tedy dowartościowują (dowartościują ) nie wiem jak sie to pisze ;)

tihomax

No jeśli ty tak robisz to pozdrawiam ; ) .

Robaczek_12

u mnie ma 2 a u ciebie 10 wiec to mówi samo za siebie

tihomax

Ale przepraszam, co samo za siebie ? to od kiedy w filmwebie ocenia się wygląd ? a tak wgl to jestem dziewczyną więc jak mogę oglądając go w TV się dowartościowywać ?. A tak dla jasności dałam mu 10 bo lubie go oglądać w filmach i moim zdaniem jest atrakcyjny .

Robaczek_12

za wyglad tylko o 2 obniżyłem ocene i wyszło mi 2/10

użytkownik usunięty
Patryk130193

Ja go znieść nie mogę zwłaszcza tej twarzy i nadmiernej chudości. W stanach wszystko możliwe.

Jak byście uważnie czytali to byście skumali że koleś w dzieciństwie walczył z rakiem, i zapewne chemioterapia jak i radioterapia odcisnęły na jego organizmie piętno.
Może jak zaczął prace jako model jeszcze nie borykał się z nowotworem i wyglądał na zdrowego kolesia.

użytkownik usunięty
Mortalking

Tego faktu jakoś nie doczytałam, min. dlatego że jakoś mnie jego osoba nie fascynuje. A pisząc o twarzy mam na myśli oczy, nos zresztą specyficzny, cały owal.. chudość też mnie razi. Uważam że to nie jest wyłącznie wynikiem przebytej ciężkiej choroby. Myślę że taka jego "uroda". Znam ludzi po chemii i nikt potem tak nie wyglądał jak on. Zważywszy na fakt że chorował w dzieciństwie..

Gdy miał czternaście lat zdiagnozowano u niego ziarnicę złośliwą. Po trwającym dwa lata leczeniu obejmującym radioterapię i chemioterapię oraz szereg operacji, w trakcie których m.in. usunięto mu śledzionę, udało mu się wrócić do zdrowia.

Patryk130193

widocznie może!!a ty co /??

użytkownik usunięty
Patryk130193

a co, modelki to niby nie są przeraźliwie chude?

Nie wszystkie ;D

użytkownik usunięty
Robaczek_12

ale dużo jest. W takim razie jeden model który wygląda jak by nie jadł przez miesiąc może być, nie wiem czemu ludzie się czepiają.

A nikt z was nie pomyślał, że może ma szybki metabolizm i nieważne ile by jadł i tak będzie chudy ? dużo znam osób które jedzą za trzech a i tak są chude, albo ma jakąś chorobę.

Patryk130193

get de london luk

jorger

hmm....
cos w tym jest :D

Patryk130193

bo prada to producent ciuchów dla brzydali i dziwolągów.

Reksio_gwalciciel

Oj ogarnijcie sie wszyscy . No piękny nie jest , ale ocenianie przepraszam wygląd bo na to wygląda. Jest modelem bo ma do tego preferencje (jest chudy i wysoki) i nie musi być piękny na twarzy (on reklamuje ubrania czy cos tam nie wiem , więc tylko ubrania muszą dobrze leżeć - jeżeli chodzi o modeling) . Muskularny - źle , za chudy - źle , brzydki- źleee , piękny- źle. Nie oceniajcie surowo ludzi , popatrzcie na początku na siebie ...

ada6klim

A tak w ogóle , jest bardzo kontrowersyjny , a modeling takich ludzi szuka ...

ada6klim

W dzisiejszych czasach nic nikomu nie odpowiada..

Reksio_gwalciciel

nie ma to jak ocena faceta na temat wyglądu innego faceta...
ja jestem kobietą i jak dla mnie on brzydki na pewno nie jest.

Robaczek_12

Co się z tymi ludźmi dzieje , ciekawa jestem jak oni wyglądają .On ma coś w sobie takiego kochanego , może nie jest za piękny ale ma taki urok jak w filmie 'Nowy" .

ada6klim

Właśnie też jestem ciekawa... ja jak go zobaczyłam po raz pierwszy w filmie "Nowy" to sobie pomyślałam " łaał, ale zarąbisty chłopak" o wiele bardziej wole takich niż jakiś napakowanych playboyów którzy myślą, że są pępkiem świata ; )

Robaczek_12

No jasne , i którzy myślą że będa mieli wszystkie laski (to jest takie żałosne) eh .Ale zdarzają sie tacy którzy z pozoru wyglądają na 'playboya' ale w środku tacy nie są i to też jest fajne .

ada6klim

To ja mam chyba pecha, bo jeszcze na żadnego takiego nie natrafiłam ;d

Patryk130193

http://24.media.tumblr.com/3f76ccfb25786ef036b946eeffd1f0ae/tumblr_ms0a0kBRZn1se g2h5o1_500.jpg

olis87

i co.....?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones