PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601817}

Zabijaka

Goon
6,6 13 669
ocen
6,6 10 1 13669
6,2 4
oceny krytyków
Zabijaka
powrót do forum filmu Zabijaka

Generalnie film ciężki do opisania, dziwny, orginalny w sposobie nakręcenia, naiwny, zabawny, uroczy. Mam mieszane uczucia , jednak więcej mam tych dobrych.
Generalnie fajne płytkie krwawe komediowe kino. Taka sobie 7ka:)
pozdr Stifflerpały:)

ocenił(a) film na 7
Porter_5

tylko, że Stifflera nie ma tu wcale, więc fani tejże postaci będą raczej zawiedzeni jeśli liczą na komedię o pieprzeniu i gwałconych ciastach śliwkowych...

ocenił(a) film na 7
diana6echo

płytko myślisz kolego , czy on gra tutaj ksiedza, powaznego męża, ojca albo groźnego przestępce??? przyypisaleś dwie sceny z jednej cześci i liczyłeś ze w tym filmie sie to powieli.... Nie, ale postać w nim grana jest również komediowa i zwariowana wiec nie pisz mi ze nie ma tu nic ze stifflera...
Zanim odpowiesz na tego posta dobrze sie zastanów czy tego chcesz..

ocenił(a) film na 7
Porter_5

"kolego"? nie wiedziałam, że facet może mieć na imię "diana".. gdzie mieszkasz, że takie wybryki chodzą po ulicach?

spuść powietrze bo ci żyłka trzaśnie
i podtrzymuję swoje zdanie, nie ma tu śladu Stiflera poza mordą aktora
to że jest to też komedia nie oznacza, że to ta sama postać - może oglądałeś inny film, lub najzwyczajniej w świecie nie wyłapujesz niuansów charakteru postaci

ocenił(a) film na 7
diana6echo

dla mnie nick końzcy się na ECHO czyli jestes raczej "to coś"
Jak masz w sobie tyle fantazji co kobiecości to juz nie mój problem, nikt Ci nie karze zmieniać zdania, tylko nie wprowadzaj ludzi w błąd, nie każdy chce oglądać plagiaty American Pie...
Ps. tylko mordę? a całą posture ciała dublerzy zastępowali...
załosne...

ocenił(a) film na 7
Porter_5

żałosne to są twoje wypowiedzi i tłumaczenia gimbusa
melisy sobie zaparz :)
ciao.

ocenił(a) film na 7
diana6echo

typowe... brak argumentów.. i wchodzą wulgaryzmy..
pozdrawiam

Porter_5

alez glupoty ty gosciu piszesz jak ty tu stiffa widzisz to tak nie zabadzo wiesz co piszesz a probujesz byc domoroslym analitykiem filmu.ten kolo to akurat jedyne co ma wsplnego ze stifflerem to to ze gra w cos a pozatym jest wrazliwym chlopkiem ktory nie zawsze lubi spuscic wpier....dl .....you dumbass

ocenił(a) film na 7
Dragan85

js nie mowie ze jest jego kopią ale na bank ma jakies wspólne cechy, na bank we wszystkim sie nie wykluczają.
I tyle:)

Porter_5

Kulą w płot zupełnie inna postać niż w American Pie, odebrałem film w taki sam sposób jak ty ale uważam że w związku z tym 5 to max.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones