PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1076}

Oszukać przeznaczenie

Final Destination
6,6 196 195
ocen
6,6 10 1 196195
6,5 13
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie

Błąd

ocenił(a) film na 7

Tod goli się mimo,że ma gładziutką twarz,po co ? Właśnie oglądam więc jak coś jeszcze zauważę
to napiszę.

ocenił(a) film na 7
Swistaq1411

Mam pytanie:
Alex został uratowany w ostatniej scenie przez Cartera,ale w drugiej części jest o tym,że tylko
Clear przeżyła.To błąd czy coś przeoczyłam ?

Swistaq1411

Mi się wydaje, że on zginął tak czy inaczej między wydarzeniami z 1 i 2 części. Po prostu tego nie pokazali.

ocenił(a) film na 7
Swistaq1411

W drugiej części ten policjant przeglądał w internecie artykuły dotyczące ofiar - pasażerów samolotu, a także tych późniejszych którzy z niego wysiedli a wkrótce zginęli w dziwnych okolicznościach, i na końcu czyta artykuł w którym pisze, że Alex zginął "od spadającej cegły". Po tym "wypadku" właśnie Clear się zamknęła w tym zakładzie (czy szpitalu) :)

ocenił(a) film na 8
Swistaq1411

Claire mówiła w 2 części, że zginął :)

ocenił(a) film na 7
Swistaq1411

moze mial jeszcze slaby zarost. kiedys czytalem na jakims madrym forum, ze zeby pobudzic rosniecie zarostu na twarzy, nalezy ja golic codziennie, he he.

ocenił(a) film na 7
Swistaq1411

Drugi błąd: łatwopalna wódka. Kiedyś próbowałem podpalić kieliszek i nic, a tu wódka z lodem pali się jak bezołowiowa.

ocenił(a) film na 7
Adam92ea

Racja,wódka się nie pali to mit.

ocenił(a) film na 7
Swistaq1411

Wodka nie ale jesli jest to apdtynt lub tez bimber co maja pow 50 % a po 50 % sie cos pali to fakt

ocenił(a) film na 7
Swistaq1411

Wódke można podpalić, uwierz, ale napewno nie wybucha ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones