PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201077}

Facet od W-F'u

Mr. Woodcock
5,6 11 057
ocen
5,6 10 1 11057
6,8 4
oceny krytyków
Facet od W F'u
powrót do forum filmu Facet od W-F'u

"Jest jak wino - im starsza tym lepsza" - oklepane ale jakże trafne powiedzonko w przypadku Susan Sarandon. Nie wiem jak długo utrzyma sie ten olśniewający efekt w jej przypadku ale jak narazie mozna ja określic jako megaapetyczną M.I.L.F. Oby tak dalej.
O Thorntonie nie trzeba wiele pisac - świetny. I w tym doborowym towarzystwie bardzo fajnie odnalazł sie William Scott. Polecam jako lekko strawne danie na przystawke.

ocenił(a) film na 6
air87

Zgadzam się że obsada Mr. Woodcock jest niezaprzeczalnie główną zaletą filmu. Billy Bob równie wredny jak w Złym mikołaju (a moim zdaniem taka właśnie role najbardziej mu pasuje, pamiętacie Zmęczenie materiału:), Seann William jak zawsze głupkowaty (nie wiem dlaczego nawet nie wiedziałem że on w tym filmie gra:) i na deser Susan. Wyszło całkiem nieźle, choć oczywiście nie będę się upierał że film jest ambitny:). Jednym zdaniem lekka i prosta go bólu historyjka z bardzo dobrze dobraną obsadą...która nawet momentami umie rozbawić:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones