PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604509}

Echa przeszłości

Lovely Molly
5,1 1 252
oceny
5,1 10 1 1252
Echa przeszłości
powrót do forum filmu Echa przeszłości

bo... mamy ty świetny klimat?
bo... są świetne lokacje ujęcia napięcie itp?
bo... jest świetna praca kamerą?

bo... ludzie wolą jakieś durne bieganie z siekierą i nie doceniają klimatycznych filmów.. a jak
gdzieś pojawi się alegoria to już jest mur dla niektórych nie do przejścia..

PS. mimo tego wszystkiego delikatnie wkradło się tu kilka fajnych scen gore jedna nawet
obrzydliwa! połączenie zwierzaka z pędrakami było niezłe :) kilka razy żona się wzdrygnęła i
przestraszyła = to oznacza dla mnie fajny film.. trzyma w napięciu i co jakiś czas przestraszy.

Po niedawnym seansie Slow Torture Puke Chamber, i pozostałych 2 z owej słynnej trylogii, potem jeszcze dowaliłem Snuff 102 i wiecie co? byłem tak tym zmęczony że z przyjemnością dla odmiany oglądnąłem takie Lovely Molly.. tak po prostu oglądnąć coś klimatycznego a nie patrzyć godzinami na okrucieństwa których już tyle widziałem że.. mnie nudzą pomału :)

użytkownik usunięty
bestia666azazyl

Witaj film też mi się podobał, znasz jakieś podobne?

ocenił(a) film na 9

niestety tego typu nie bardzo ;) własnie w tym sęk że mało takich produkcji jest, z psychologicznych o dziwnym klimacie mi się jeszcze Gummy kojarzy ale to bardziej dramat jest ;-) uważam że jest on niedoceniony o czym może świadczyć recenzja na horror-com.pl tam go bardzo chwalą i ma wysokie noty a tu? zjechali go jacyś hejterzy... jednak co do kina grozy to polecam Ci jednak ten drugi portal.. tam jeszcze mnie ocena nie zawiodła!

ocenił(a) film na 3
bestia666azazyl

Kwestia gustu. Dla mnie osobiscie.
Pierwsze 20 minut zapowiadalo sie dobrze czuc bylo groze i niepewnosc tego co bedzie zaraz. Wszystko fajnie do motywu z narkotykami i stawiania pytan bez odpowiedzi (tej produkcji w moim odczuciu wyszlo to na gorsze). Nastepnie chaos no i z tego co tu czytam niewiele stacilem przerywajac seans. To wszystko juz gdzies bylo..

ocenił(a) film na 8
siwerzzz

No najlepiej to żeby każdą od dzielną sytuacje opisywali , dlaczego , po co i wyniku czego? Bo chaotycznie ..hehe . Dla mnie film naprawdę rewelka brakowało mi jedynie tego co z nią dalej się działo .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones