PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122831}

Diukowie Hazzardu

The Dukes of Hazzard
6,5 19 252
oceny
6,5 10 1 19252
5,2 5
ocen krytyków
Diukowie Hazzardu
powrót do forum filmu Diukowie Hazzardu

Ale za niszczenie Dodge Chargerów z okresu 1968 -1970 winno być karane dożywotnim odśnieżaniem Antarktydy do gołej ziemi

perwersyjnylangust

O ile wiem na Antarktydzie nie ma gołej ziemi , pod śniegiem znajduje się kilkuset metrowa warstwa lodu .

ocenił(a) film na 7
SlasherManiak

O ile mi wiadomo, to pod tymi kilkuset metrami lodu jest jednak goła ziemia/podłoże skalne. Więc wypowiedz naszego poprzednika odnośnie odśnieżana do gołej ziemi ma poniekąd rację bytu, zważywszy średnią grubość ok 2000 m, zajęło by to ,,, od cholery lat :D ale to pokazuje jak duża i bolesna musi być kara za zniszczenie najlepszego american muscle, bo to boli jak się dowiadujesz ile aut zniszczyli podczas kręcenia tego filmu.

hx2

Kto by pomyślał , że na forum o filmach można się tak dużo nauczyć .

ocenił(a) film na 7
SlasherManiak

Człowiek uczy się całe życie :) Pozdrawiam

hx2

:)

ocenił(a) film na 7
perwersyjnylangust

Używają pewnie replik, za drogo by ich to wyszło, albo pomalowanych wraków

ocenił(a) film na 6
Clarence_Worley

Dokładnie. dobrze zrobione makiety

ocenił(a) film na 6
perwersyjnylangust

Racja, szkoda aut. Jest to jeden z moich ulubionych modeli. W tej części było podobno wykorzystanych 26 sztuk w rocznikach 1968 i 1970 kompletnych w 50-80 %. Nie wiem ile sztuk przetrwało, ale pewnie mało...To nic bo w serialu przez siedem sezonów podobno wykorzystano 250-350 sztuk i obecnie dużo ich już nie ma.

ocenił(a) film na 6
perwersyjnylangust

Może to makiety:)

perwersyjnylangust

Zgadzam się w pełni. Jestem szczęśliwym właścicielem Chargera 1969 440 magnum. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones