PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 839
ocen
6,8 10 1 137839
6,0 15
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

Która waszym zdaniem jest najlepsza część American Pie?? Jak dla mnie to najlepsze są te pierwsze , a już te kolejne(chyba od 4) oglądałam , ale nawet nie pamiętam o czym były.

ocenił(a) film na 7
Vallen

Moim zdanie w czołowej trójce . Jest:
American Pie (1)
American Pie Zjazd absolwentów
American Pie Wesele .
Reszta strasznie naciągana

ocenił(a) film na 9
Vallen

Moim zdaniem kolejność jest taka: 1,3,8,4,2, długo nic 5,6 i jeszcze bardziej długo nic 7...

ocenił(a) film na 8
Vallen

Zdecydowanie 1, 8, 2, 3 i 6 da radę obejrzeć. Reszta do dupy niestety ;/
A jak 2 można nie lubić to ja nie wiem :D
Poza tym ludzieeeeeeeeeee idźcie do kina na Reunion! :D Właśnie wróciłem i powiem tylko tyle: ZAJEBISTY! :)

ocenił(a) film na 9
NeverwhereNE

wg mnie lepsza od 2 części była 3. Co takiego jest w tej 2? Akcja z lezbami? Bardziej od 2 nawet 4 mi się podobała z bratem Steve'a na obozie muzycznym. Oczywiście najnowszy zjazd absolwentów także.

ocenił(a) film na 8
1922

au mnie tak:
2
3
1
8

4




6
5


7

ocenił(a) film na 8
1922

No 4 jest fatalna, ale ja tam o gustach nie będę dyskutować.
2 mi się podoba, bo są to takie wakacje o jakich zawsze marzyłem, wybyć gdzieś z kumplami na 2-3 miesiące, a na koniec zrobić konkretną imprezę ;)
Cóż sentyment czy coś :)

ocenił(a) film na 10
Vallen

2
1
3
8
6
5
4
7

ocenił(a) film na 7
Vallen

Wesele
Część 1
Naga mila.

Nowej części jeszcze nie oglądałem, idę w sobote :D

t0meg

zgadzam się, najlepsze było wesele :D
potem też pierwsza część no i teraz ten zjazd na trzecim. Pozostałych części nie lubię.

ocenił(a) film na 8
Vallen

American Pie: Zjazd Absolwentów to naprawdę udany film i wraca troche do klimatów z pierwszych części. Oglądałem dzisiaj w kinie to wiem co mówię :P

ocenił(a) film na 10
Vallen

U mnie w pierwszej trójce, na podium są 1,2,8 ( kolejnosc raczej przypadkowa, trudno mi powiedziec co lepsze 1, 2 czy 8). 4miejsce - Wesele(3część), 5 - naga mila(5), 6 - beta house(6), 7 - ksiega miłosci(7), 8 - Obóz wakacyjny(4). Powiem tak: wszystkie czesci, nawet te z nieoryginalnymi bohaterami (czesci 4-7) są świetne, ale czesci 1,2,3,8 z oryginalnymi bohaterami po prostu są bezkonkurencyjne, rozwalają system. Jedyna czesc o ktorej mogłbym powiedziec ze jest troche słaba to czesc 4-obóz wakacyjny(ta z bratem stiflera, Mattem)

ocenił(a) film na 10
Jimmy91

"Edycja treści wypowiedzi możliwa jest w ciągu pięciu minut od momenku jej publikacji lub do chwili pojawienia się pod nią pierwszej odpowiedzi." Takie oto dziadostwo wyswietla mi sie, gdy chcę edytować mój post sprzed ponad roku, więc trudno, skoro nie da sie edytować, to zrobię to w formie odpowiedzi. Na dziś stwierdzam kolejność: 8, 2, 3, 1, 5, 6, 7, 4 (kolejność nieprzypadkowa), z tym ze 8 i 2 w rywalizacji o 1miejsce są łeb w łeb, ale skoro muszę wybrac lepszą część to minimalnie lepsza wydaje mi się 8 (czyli zjazd absolwentów), chociaż fabuła bardziej podoba mi się w dwójce, to jednak 8 minimalnielepsza, moze dlatego, że dwójkę więcej razy oglądałem?

ocenił(a) film na 8
Vallen

a ja powiem, że najlepsza jest 2 (za każdym razem ryczę na końcu co jest finałem dla kupy śmiechu przez cały film)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones